Bonusový systém

Vernostný program predstavuje spôsob, ako sa poďakovať za vaše nákupy v našom e-shope. S naším vernostným programom môžete zbierať body a tieto body využiť ako zľavu na svoje ďalšie nákupy. Tu sú niektoré kľúčové informácie o tom, ako náš vernostný systém funguje:

 1. Zbierajte body
  Keď nakupujete v našom e-shope, nezískavate len skvelé produkty, ale tiež získavate body ako odmenu za vašu vernosť. Tieto body sa automaticky pripisujú na váš vernostný účet, čo znamená, že čím viac nakupujete, tým viac bodov budete mať k dispozícii. Zbieranie bodov je jednoduché a prináša vám ďalšie výhody pri vašich ďalších nákupoch.

 2. Body za nákupy
  Body za nákupy sa vám pripíšu na váš účet okamžite po zaplatení objednávky. Množstvo získaných bodov je vypočítané kurzom, kde 1 Pamlsok získate za 1 EUR

 3. Využite svoje body
  Keď budete mať dostatok bodov, môžete ich využiť ako zľavu pri svojich ďalších nákupoch v našom e-shope. To znamená, že budete môcť nakupovať za nižšie ceny alebo dokonca získať produkty zadarmo. Vaša zľava bude vypočítaná kurzom, kde 1 Pamlsok sa rovná zľave 0.05 EUR.
  Neregistrovaní zákazníci môžu tak isto zbierať a uplatňovať body. Neregistrovaným zákazníkom pošleme e-mail s PIN kódom, ktorý použijú na uplatnenie bodov.

 4. Sledujte váš pokrok
  Po prihlásení do svojho účtu môžete kedykoľvek skontrolovať váš aktuálny stav bodov a históriu vašich transakcií v našom e-shope. To vám umožní byť vždy dobre informovanými a využívať všetky výhody nášho vernostného programu.

 5. Platnosť bodov
  Platnosť vašich bonusových bodov je 365 dní. Preto ich používajte s predstihom a často!

 6. Kombinácia zliav
  Na jednej objednávke nie je možné použiť body a súčasne uplatňovať zľavový kupón. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť zlacniť objednávku použitím bodov a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvňuje celkovú sumu objednávky a tým pádom aj celkový počet získaných bodov.

 7. Vrátenie tovaru
  Keď vraciate zakúpený produkt, vrátane získaných bodov. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

 8. Ďalšie informácie
  Bonusové body nie sú mena a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhrazujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu alebo ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru NIE JE MOŽNÉ uplatniť bonusové body!

Naším cieľom je odmeniť vás za vašu vernosť a podporiť vás pri nákupoch v našom e-shope. Vernostný systém je našou cestou, ako vám poďakovať za vašu podporu a vernosť. Takže začnite zbierať body a využite výhody nášho vernostného programu ešte dnes!

Ďakujeme, že ste s nami.

Späť do obchodu